wedstrijden/uitslagen

zie ook site districtzuid voor wedstrijdinformatie

Wedstrijden seizoen 2017-2018 (landelijke wedstrijden zullen later toegevoegd worden)

3 febr. 2018Hoofddorp

datum  wedstrijd  plaats doelgroep 
4 nov 2017

Springwedstrijd   GAAT NIET DOOR

Vogelwaarde

recreatiegroepen

18 en 19 nov. 2017

Clubteamfinale (seizoen 2017)

GAAT NIET DOOR

Vlijmen

A, B en C-Selectie

2 dec 2017 Zeeuws Vlaamse  Kampioenschappen Hoog Terneuzen

A, B en C-selectie

tijdsindeling

deelnemers

uitslag wedstrijd 1 baan 1

uitslag wedstrijd 1 baan 2

uitslag wedstrijd 2 baan 1

uitslag wedstrijd 2 baan 2

uitslag wedstrijd 3 baan 1

16 en 17 dec. 2017 1e plaatsingswedstrijd divisie 3-4-5-6 en N3 / Jeugd N4 + D niveaus Zierikzee

A, B en C-selectie

Zaterdag uitslag ronde 1

Zaterdag uitslag ronde 2

Zaterdag uitslag ronde 3

Zondag uitslag ronde 2

Zondag uitslag ronde 3

13 en 14 jan. 2018

2e plaatsingswedstrijd divisie 3 + N niveaus 
1e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus

Breda

A, B en C-selectie

Uitslag Zaterdag

Uitslag Zondag

27 jan. 2018

Regiofinale divisie 1

Roosendaal

Sevasti Karagiorgos

Uitslag

3 febr 2018

 1e kwalificatie 1e divisie

Hoofddorp

Sevasti Karagiorgos

Uitslag

3 en 4 febr. 2018

1e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 

Dinteloord

B en C-selectie

Uitslag

3 en 4 maart 2018

Regiofinale divisie 1-2-3 en N niveaus
1e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 

Terneuzen

A, B en C-selectie

Uitslag zaterdag ronde 1

Uitslag zaterdag ronde 2

Uitslag zondag ronde 1

Uitslag toestelfinales

10 en 11 maart 2018

2e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 

Prinsenbeek

B en C-selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 3

17 en 18 maart 2018

2e plaatsingswedstrijd divisie 4, 5 en 6 + D niveaus

Zundert

B en C-selectie

Uitslag ronde 1 zaterdag

Uitslag ronde 2 zaterdag

Uitslag ronde 1 zondag

Uitslag ronde 2 zondag

17 maart 2018

2e kwalificatie 1e divisie

Waddinxveen

Uitslag

24 en 25 maart 2018

2e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 
Toestelfinales divisie 3 en N3/N4

Vlijmen

A, B en C-selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag toestelfinales

31 maart 2018

Zeeuwse

Vlissingen

A en B selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

2 april 2018

Moreau Cup

Vlissingen

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

07 april 2018

Zeeuws-vlaams laag en clubteams laag

Axel

recreatiegroepen

wedstrijdinfo

uitslag baan 1

uitslag baan 2

07 april 2018

Regiofinale divisie 4-5-6 + D niveaus

Loon op Zand

B en C selectie

Uitslag ronde 1

UItslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

07 april 2018

Halve finale turnen

Nieuwegein

A selectie

UItslag

14 april 2018

Regiofinale divisie 4-5-6 + D niveaus

Prinsenbeek

B en C-selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

21 april 2018

Halve Finale 

Alkmaar Uitslag
26 mei 2018

Toestelfinales divisie 4-5-6 + D niveaus

Vlissingen

B en C-selectie

UItslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

26 en 27 mei 2018

Bondskampioenschap N3, N4 en 3e divisie Turnen Dames

Landelijk, Nationaal en toestelfinales

Waalwijk

 Brechje en Kim en Skye (toestelfinale)

Uitslag zaterdag

Uitslag zondag toestelronde 1

Uitslag zondag toestelronde 2

Uitslag zondag toestelronde 3

02 juni 2018 Toestelfinales divisie 4-5-6 + D niveaus Oosterhout

B en C- selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

Uitslag ronde 4

09 juni 2018 Districtsfinale D1 en D2 Breda

B en C-selectie

Uitslag

09/10 juni 2018 Bondskampioenschap Almelo

UItslag Zaterdag

Uitslag Zondag

16 juni 2018 Districtsfinale 4e en 5e divisie. Zevenbergen

B selectie

Uitslag ronde 1

Uitslag ronde 2

Uitslag ronde 3

23 juni 2018

Clubkampioenschappen GAAT NIET DOOR

niet voldoende juryleden

Terneuzen

Recreatiegroepen, A, B en C selectie